
Годинник настінний цифровий TFA чорний 356x27x161 мм (60452501)
3 598 ₴
- Готово до відправки
- Код: 60452501
ВЕЛИКИЙ ДИСПЛЕЙ ТА ЦИФРИ XL: цифровий настінний годинник забезпечує миттєве та зручне зчитування часу на відстані, ідеально підходить для вітальні, офісу, школи чи майстерні; також зручний для людей похилого віку або тих, хто носить окуляри.
Цифровий радіокерований годинник: завжди знайте час з точністю до секунди завдяки автоматичному налаштуванню часу за допомогою радіосигналу DCF77, ручне переведення з літнього на зимовий час не потрібне, налаштування часового поясу (+12/-12 год).
Температура та вологість у приміщенні: вбудований термогігрометр для вимірювання температури в приміщенні від -10 до +50 °C та вологості від 20 до 99 %; оптимальний мікроклімат у приміщенні становить від 40 до 60 % та від +18 до +23°C.
Відображення календаря: окрім часу, на великому дисплеї також відображаються дата та день тижня (на вибір 7 мов).
Сучасний та працює від батарейок: настінний годинник з тонким дизайном, ідеальний для офісів відкритого типу, віталень або гаражів, працює від батарейок (4 x AA — не входять до комплекту).
ФУНКЦІЇ
- Особливо чіткий дисплей
- День тижня (7 мов) та дата
- Будильник із функцією повтору
- Індикація температури та вологості в приміщенні
- Радіокерований годинник із максимальною точністю
- Можливість коригування часового поясу
ЗНАК ЯКОСТІ TFA
Продукція від TFA переконує у функціональності та дизайні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TFA |
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настінний |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Електронна/цифрова |
| Радіо | Ні |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гігрометр | Так |
| Встановлення годинника | Настінна/фасадна |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Маятник | немає |
| Місячний календар | Ні |
| Барометр | Ні |
| Термометр | Так |
| Підсвічування | Ні |
| Голосове сповіщення | Ні |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие термометра | Так |
| Наявність гігрометра | Так |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 356 мм |
| Глибина | 27 мм |
| Висота | 161 мм |
| Вага | 0.608 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фабрика збірки | Китай |
| EAN | 4009816043450 |
| Додаткові характеристики | З радиоконтролем (DCF77 - сигнал) |
| Тип циферблата | Електронний |
| Механізм | З радіоконтролем (DCF77 - сигнал) і корекцією часового поясу у режимі налаштування |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Індикація | Хвилини,Години,Електронні |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Формат часу | 12/24 год |
| Вид циферблата | Арабські цифри |
| Призначення | Універсальні |
| Температура у приміщенні | -10…+50°C |
| Встановлення | Настінний або окремо встановлений |
| Елементи живлення | Батарейки 4 x 1,5 В AA (немає у комплекті) |
| Розміри пакування | 400 x 50 x 180 мм |
| Вага пакування | 850 г |
- Ціна: 3 598 ₴







