
Механічний термогігрометр для теплиці та оранжереї TFA 452000
1 609 ₴
1 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 452000
Особливості:
- Вироблено в Німеччині
- Для контролю температури та вологості
- Ідеально підходить для теплиці та оранжереї
- Кольорове маркування зон комфорту
- Точний гігрометр із синтетичним волосом
- Корпус з латунним обідком
- Не потребує батарейок
- Гарантія 3 роки
Технічні дані:
Комплектація: Термогігрометр, інструкція з експлуатації
Робочий діаметр: Ø 102 мм
Діапазон вимірювання температури: -15...+55 °C
Діапазон вимірювання вологості: 0...100%
Встановлення: Настінний
Розміри: 102 x 35 x 113 мм
Вага: 65 г
Цей термогігрометр ідеально підходить для клімат-контролю у вашій теплиці чи оранжереї. Ви можете легко стежити за температурою та вологістю та регулювати їх, обережно нагріваючи та провітрюючи, коли значення виходять за межі встановлених діапазонів комфорту, щоб забезпечити оптимальні умови для ваших рослин.
Гігрометр особливо надійний завдяки використанню високоточного механізму із синтетичним волосом. Температура вимірюється за допомогою перевіреної біметалічної технології.
Термогігрометр повністю виготовлений у Німеччині
Основним елементом TFA є власне виробництво механічних погодних інструментів. TFA створює продукцію, що відповідає етикетці «Зроблено в Німеччині», з використанням найсучасніших технологій виробництва і традиційного ремісничого виробництва.
Продукція від TFA переконує в функціональності і дизайні.
Якісний продукт від TFA Dostmann GmbH & Co.KG, Germany
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TFA |
| Тип метеостанції | домашня метеостанція |
| Вимірювання температури всередині приміщення | Так |
| Вимірювання температури поза приміщенням | Ні |
| Вимірювання вологості всередині приміщення | Так |
| Вимірювання вологості поза приміщенням | Ні |
| Вимірювання атмосферного тиску | Ні |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Механічні |
| Одиниця виміру вологості | % |
| Максимальне значення вологості | 100 |
| Одиниця виміру температури | °З |
| Максимальне значення температури | 55 |
| Ступінь дозволу | 1 |
| Довжина | 102 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Прогноз погоди | Ні |
| Визначення швидкості вітру | Ні |
| Визначення напрямку вітру | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Годинник | Ні |
| Функція календаря | Ні |
| Будильник | Ні |
| Радіо | Ні |
| Місячний календар | Ні |
| Астрологічний календар | Ні |
| Індикатор заряду елементів живлення | Ні |
| Налаштування одиниць вимірювання | Ні |
| Функція пам'яті | Ні |
| Проекція зображення | Ні |
| Звуковий сигнал | Ні |
| USB-інтерфейс | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 113 мм |
| Ширина | 102 мм |
| Глибина | 35 мм |
| Вага | 0.065 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Механічний |
| EAN | 4009816003287 |
| Колір | Золотистий |
| Діапазон вимірюваної вологості | 0...100% |
| Матеріал корпусу | Пластик, латунь |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Спосіб установки | Настінний |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Одиниці виміру | Градуси за Цельсієм / Фаренгейтом |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Діапазон вимірюваної температури | -15...+55°C |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Призначення | Кімнатний |
| Харчування | Не вимагає батарейок |
| Параметри вимірювання | Ні |
- Ціна: 1 399 ₴



