- Для беспроводной передачи данных наружного климата
- Дисплей с температурой и влажностью
- Расстояние передачи до 60 м на открытой местности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 57 г |
| Питание | Батарейки одноразовые |
| Производитель | TFA |
| Высота | 91 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 49 мм |
| Единица измерения | °С |
| Минимальный диапазон измерений | -30 |
| Максимальный диапазон измерений | 70 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 57 г |
| Комплект постачання | Датчик температури/вологості |
| Вага пакування | 80 г |
| Елементи живлення | Батарейки 2 x 1,5 В АA (у комплект не входять). Рекомендується використання лужних батарейок |
| Встановлення | Підвішений або окремо стоячий |
| Термін гарантії | 1 рік |
| Розміри пакування | 55 х 100 х 40 мм |
| ТМ | TFA Dostmann GmbH |
| Розміри | 49 x 31 x 91 мм |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Температура | Діапазон: -30…+70°C. Розрішення: 0,1°C |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Вологість | Діапазон: 20...95%. Розрішення: 1% |
| Країна-виробник | КНР |
| Дальність передачі даних | До 60 м на відкритій місцевості |
| Частота передачі | 433 МГц |
| Дисплей | РК |
Информация для заказа
- Цена: 1 200 ₴



